+420 608 504 072
info@teniscibulka.cz

Trenéři
Tenisová školička
Tenisová akademie
Škola pro dospělé
Kondiční cvičení
Kempy 2019

Trenéři

Dominik Süč - šéftrenér
Šéftrenérem naší tenisové školičky a akademie je Dominik Süč, bývalý hráč okruhu ATP. Dominik má na starosti hráče akademie a závodní hráče.
Jsem bývalý profesionální hráč se zkušenostmi s mezinárodními turnaji. Momentálně jsem studentem nejvyšší trenérské třídy. Tenisu se věnuji od 7 let a vždy jsem se mu věnoval naplno. Mým cílem je zlepšování svěřenců jak po herní tak i po psychické stránce a předat jim mé hráčské a tenisové zkušenosti.
 
Matěj Čábela
Trenérské zkušenosti: Trénuji teď šestým rokem. Prošel jsem zatím dvěma sportovními kluby, kde jsem trénoval převážně děti, nicméně se věnuji i individuálním lekcím s dospělými.
Hráčské zkušenosti: Byl jsem několik let členem klubu 1.ČLTK a pohyboval se do 5ti nejlepších v ČR. TOP rank umístění v ČR - 1, EU(u14) - 28. Mám zkušnosti i s mezinárodními turnaji a tenisem. Nyní už nejsem aktivní hráč, nicméně se udržuji nárazovým hraní
 
Jaroslava Marcelová
Je mi 21 let a studuji ekonomickou fakultu. Tenis hraji od 4 let, dále jsem se také závodně 8 let věnovala volejbalu. Můj život ovlivňuje nejen sport, ale i zdravý životní styl.
 
David Holub
 Je mi 21 let a tenis hraji od svých 5 let, trénování se věnují od dorosteneckého věku. Trénuji především děti, ale věnují se i dospělím. Svou formu si udržuji pravidelnými tréninky a turnaji. 3 rokem jezdím pravidelně hrát německou ligu.

Aleš Trávníček - kondiční trenér
Jsem studentem UK Fakulty tělovýchovy a sportu a bývalý florbalový hráč. Florbal jsem hrál od svých 12-ti let. Po prvním semestru na vysoké škole jsem se začal hlouběji věnovat teorii a praxi kondiční přípravy. Aktuálně jsem kondičním trenérem na Cibulce, kde vedu hodiny s  mladšími tenisty a osobní tréninky pro veřejnost.
 
Lenka Jará (Kunčíková) - od září na mateřské dovolené
Bývala profesionální hračka. Top ranking singl 588 WTA Debl 97 WTA.
"Pocházím z tenisové rodiny. Mým největším tenisovým vzorem byla a je moje teta Květa Peschke. Práce trenéra mě naplňuje a jsem ráda, že mohu dál působit v tenisovém prostředí. Za svoji kariéru jsem nasbirala spoustu zkušeností a to nejen jako hráčka, ale i z pohledu trenéra a ráda je budu předávat dál a to především dětem."